Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
1.990 Ft
Menny.:db

ELLIS BROOKLYN BEE EAU THE PARFÜM

Cikkszám: BEE_SAMPLE

Fej: davana (Istenfa)

Szív: Méz (vegán), Bran Absolute, fahéj

Alap: szantálfa, vaníliabab, Cocoa Absolute

Elérhetőség: Raktáron
Egységár: 1.326,67 Ft/ml
Szállítási díj: 1.390 Ft
Várható szállítás: 2025. április 07.
Kiszerelések
1.990 Ft
Menny.:db
Kívánságlistára teszem

Leírás

A mézzel csöpögő, sötét rummal felmelegített, vaníliabab, szantálfa és kakaó abszolút függőséget okozó jegyeivel megtöltött BEE eau de parfum az önmagunk megtalálásának és szerelembe esésének varázslatos utazása. Azoknak szól, akik szeretik a meleg és fűszeres illatokat, és azt a fajta illatot, ahol nem tudod abbahagyni önmagad szaglászását.

  • Parabénmentes, ftalátmentes, állatkísérlet-mentes és vegán
  • A palackról: üvegből készül, és újrafelhasználható vagy újrahasznosítható. Távolítsd el a kupakot és a spray részeket, beleértve a merülőcsövet is! Öblítsd ki az üvegrészt, és használd újra vagy hasznosítsd újra!
  • A kupak biológiailag lebomló és nem tartalmaz petrolkémiai anyagokat.
  • Az USA-ban készült.

clean összetevők | fenntartható beszerzés | felejthetetlen illatok | állatkísérlet-mentes

Egyéb

ÖSSZETEVŐK (INCI)

|||||

Alcohol Denat., Fragrance (Parfum),alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Limonene, Linalool

|||||

HASZNÁLAT

|||||

15 centiméter távolságból permetezd a bőrödre vagy hajadra! Szembe és szájba ne kerüljön! Gyermekektől elzárva tartandó, tartsd távol minden hőforrástól! 

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Az oldal tetejére